Novinky

 
 
 
Úvod > Novinky
 

Novinky od nás a prekvapenia pre Vás.

- Neustále chystáme pre Vás ďalšie malé aj VEĽKÉ prekvapenia, pracujeme na nich pilne, zverejňujeme priebežne

- Zverejnili sme zľavy na knižky, ktoré sme mali uplatnené aj doteraz, na všetky detské knižky máme zľavu 7% z odporúčanej ceny, zverejnili sme bežné (odporúčané) ceny, aby bolo možné zľavy naozaj vidieť. Ospravedlňujeme sa tým z Vás, ktorých to vyrušuje, ale  niektorí z Vás potrebujú zľavy vidieť.

- Pripravili sme pre Vás a Vaše deti prekvapenie. Zohnali sme a priebežne stále zoháňame knižky, ktoré sú TAKMER VYPREDANÉ, veľkú väčšinu z nich nájdete LEN EXKLUZÍVNE U NÁS. Knižky POSLEDNÉ KUSY sú samozrejme ako všetky u nás označené a zoradené podľa veku do kategórií. Celkovo ide o neskutočných takmer 150!!! titulov. Nech sa páči, vyberajte, nakupujte, tieto naozaj čoskoro nebudú dostupné. 

-  Pridali sme pre Vás PUZZLE pre deti, kvalitné a krásne puzzle značky Larsen s viac ako tristo motívmi, obrázkové aj náučné, pre deti od 2 rokov do 12 rokov, prehľadne rozdelené do kategórií podľa veku detí, podľa počtu dielikov, podľa veľkosti puzzle a podľa motívu obrázkov puzzle. 

- Pridali sme PROFILY OSOBNOSTÍ, ktoré u nás odporúčajú knihy pre deti a mládež.

- Pridali sme pre Vás kategóriu ODPORÚČANÉ KNIHY podľa veku detí, kde nájdete knihy odporúčané tromi odborníčkami na detskú literatúru: Zuzanou Stanislavovou, Markétou Andričíkovou a Timoteou Vráblovou a štvrtým odporúčateľom je preslávený detský spisovateľ a básnik Daniel Hevier. Veríme, že Vám aj táto zmena pomôže pri výbere a kúpe kníh pre Vaše deti a mládež v detskom kníhkupectve Mrkvička.

- Pridali sme pre Vás kategóriu OCENENÉ KNIHY podľa veku detí, kde nájdete knihy ocenené slovenskými aj zahraničnými inštitúciami, porotami a odborníkmi na detskú literatúru. Najznámejšou slovenskou inštitúciou, ktorá hodnotí a oceňuje detské knihy je Bibiana, Medzinárodný dom umenia pre deti. V susednej Českej republike je to Zlatá Stuha a vo svete je sú to: Cena Hansa CHristiana Andersena, Carnegie Medal, Newbery Medal a ďalšie ocenenia. Veríme, že Vám aj táto zmena pomôže pri výbere a kúpe kníh pre Vaše deti a mládež v detskom kníhkupectve Mrkvička.

- Pridali sme pre Vás kategóriu vyberané  NAJ KNIHY podľa veku detí, kde nájdete v každej vekovej kategórii 8 NAJ kníh.

- Pridali sme pre Vás kategóriu vyberané NAJ KNIHY podľa žánrov, kde nájdete v každom žánri 12, alebo 16 vybraných NAJ kníh ( v dvoch-troch širších žánroch je 28 vybraných NAJ kníh).

- zjednodušili sme poštovné, ZLACNILI sme DOBIERKU na 0,60 eur (z pôvodných 1,20 Eur, takže o celých 50%)

- ZNÍŽILI sme hodnotu objednávky KURIÉRA NA DOBIERKU ZADARMO už od 35 Eur (z pôvodných 45 Eur).