Novinky

 
 
Úvod > Novinky > Novinky
 

Novinky

- Chystáme pre Vás ďalšie malé aj VEĽKÉ prekvapenia, pracujeme na nich pilne, zverejníme už čoskoro

- Pridali sme pre Vás kategóriu ODPORÚČANÉ KNIHY podľa veku detí, kde nájdete knihy odporúčané tromi odborníčkami na detskú literatúru: Zuzanou Stanislavovou, Markétou Andričíkovou a Timoteou Vráblovou a štvrtým odporúčateľom je preslávený detský spisovateľ a básnik Daniel Hevier. Veríme, že Vám aj táto zmena pomôže pri výbere a kúpe kníh pre Vaše deti a mládež v detskom kníhkupectve Mrkvička.

- Pridali sme pre Vás kategóriu OCENENÉ KNIHY podľa veku detí, kde nájdete knihy ocenené slovenskými aj zahraničnými inštitúciami, porotami a odborníkmi na detskú literatúru. Najznámejšou slovenskou inštitúciou, ktorá hodnotí a oceňuje detské knihy je Bibiana, Medzinárodný dom umenia pre deti. V susednej Českej republike je to Zlatá Stuha a vo svete je sú to: Cena Hansa CHristiana Andersena, Carnegie Medal, Newbery Medal a ďalšie ocenenia. Veríme, že Vám aj táto zmena pomôže pri výbere a kúpe kníh pre Vaše deti a mládež v detskom kníhkupectve Mrkvička.

- zjednodušili sme poštovné, ZLACNILI sme DOBIERKU na 0,60 eur (z pôvodných 1,20 Eur, takže o celých 50%)

- ZNÍŽILI sme hodnotu objednávky KURIÉRA NA DOBIERKU ZADARMO už od 35 Eur (z pôvodných 45 Eur).

- pridali sme ďalšiu možnosť dopravy balíkov k Vám, cez DEPO - sieť novinových stánkov Mediaprint Kapa, takže teraz spolu s odbernými miestami Zásielkovňa, máme spolu viac ako 320 odberných miest pre Vás po celom Slovensku.