Mrkvicka.sk,scifi knihy pre deti a mládež,Stopárov sprievodca galaxiou

 
 
 
Detské knihy > Knihy podľa žánru a veku > sci-fi > scifi knihy pre mládež 13-15 > Stopárov sprievodca galaxiou. Kompletné vydanie kultovej päťdielnej trilógie
 

scifi knihy pre mládež 13-15

Stopárov sprievodca galaxiou. Kompletné vydanie kultovej päťdielnej trilógie
zväčšiť obrázok
Novinka13+
Ušetríte: 7 %

Stopárov sprievodca galaxiou. Kompletné vydanie kultovej päťdielnej trilógie

Dodacia lehota
Zaslanie: do 3 prac. dní
Vaša cena: 15,83 € Bežná cena: 16,95 €
Žáner: príbehy ľudské humorné scifi Váha: 600 g EAN: 9788055623566
Vydavateľ: Slovart Rok: 2016 Rozm: 11 x 18,5 cm
    Strán: 1040 Jazyk: slovenský
    Väzba: mäkká Stav: NA SKLADE

Prvýkrát vychádza kultové dielo Douglasa Adamsa v jednom zväzku! Päťdielna trilógia vychádza pre fanúšikov ako narodeninový darček od Vydavateľstva SLOVART k nášmu (a vášmu) výročiu.
Dnes už vieme, že Stopárov sprievodca galaxiou je najvtipnejšia sci-fi séria na svete. Toto vydanie obsahuje všetkých päť dielov a začína sa knihou Stopárov sprievodca galaxiou, v ktorej chvíľu pred zničením Zeme Arthura Denta zachráni jeho priateľ Ford Perfect a odvezie ho do hlbín vesmíru; v časti Reštaurácia na konci sveta sa obaja hrdinovia chtiac-nechtiac pustia do hľadania pána sveta; v diele Život, vesmír a všetko sa pokúsia zachrániť vesmír; v Zbohom a ďakujeme za ryby sa Arthur Dent stretáva s dievčinou svojich snov a v záverečnej časti Zväčša neškodná si Arthur hľadá nový domov, stretáva sa s pubertálnou dcérou a túži svoju genialitu uplatniť pri výrobe sendvičov. Z tichého života ho vytrhne, ako zvyčajne, Ford. Knihu pre deti a mládež Stopárov sprievodca galaxiou. Kompletné vydanie kultovej päťdielnej trilógie napísal Douglas Adams. Knihu pre deti a mládež vydalo vydavateľstvo Slovart v roku 2016. Kniha je vhodná pre deti a mládež od 13 rokov, nájdete ju v odporúčaných vekových kategóriách: knihy pre mládež 13-15 rokov, knihy pre mládež 16+ rokov. Kniha je svojim obsahom a zameraním zaradená v nasledovných žánroch: príbehy pre deti a mládež, knihy o človeku - ľudské, vtipné a veselé knihy, sci-fi knihy. V kníhkupectve s detskými knihami mrkvicka.sk si ju môžete kúpiť za výbornú cenu 15,87 eur.

Čítať viac Čítať menej
Stopárov sprievodca galaxiou. Kompletné vydanie kultovej päťdielnej trilógie
Stopárov sprievodca galaxiou. Kompletné vydanie kultovej päťdielnej trilógie