Mrkvicka.sk, scifi knihy pre mládež, Experiment | Divergencia 3

 
 
 
 

scifi knihy pre mládež 16+

Divergencia 3 - Experiment
zväčšiť obrázok
Séria15+
Ušetríte: 7 %

Divergencia 3 - Experiment

Dodacia lehota
Zaslanie: do 3 prac. dní
Vaša cena: 11,99 € Bežná cena: 12,95 €
Žáner: príbehy ľudské scifi o láske fantasy Váha: 510 g EAN: 9788055608068
Vydavateľ: Slovart Rok: 2014 Rozm: 13 x 21 cm
Séria: Divergencia Strán: 352 Jazyk: slovenský
    Väzba: pevná Stav: NA SKLADE
Ocenenia: Goodreads Choice Award for Best YA Fantasy & SciFi

Dystopické sci-fi. Najočakávanejšia a najšokujúcejšia kniha roku 2013! Romány Divergencia a Rezistencia vtiahli čitateľov do mrazivo realistického postapokalyptického sveta. Teraz nastal čas zistiť, či to nebol všetko len EXPERIMENT!
Tris a Tobias sú opäť spolu - ale za akú cenu. Systém frakcií je kompletne rozvrátený, polovica mesta leží v troskách. Spoločnosť však potrebuje vodcov, a tak sa k moci dostávajú tí, ktorými doteraz ostatní opovrhovali. Bezprizorní. Všetci však myslia iba na pomstu. A tak to vyzerá, akoby len vymenili diktátorku v čierno-modro kostýme za inú v otrhaných šatách.
Mesto je v rozklade a jediná záchrana môže prísť zvonku. Tris a Tobias sa vydávajú za plot, aby sa pokúsili odhaliť pravdu o svojom meste. Je naozaj možné, že sú len súčasťou experimentu, z ktorého niet úniku? Alebo je aj toto len ďalšia simulácia? Knihu pre mládež Divergencia 3 - Experiment napísala Veronica Rothová. Knihu pre mládež vydalo vydavateľstvo Slovart v roku 2014. Kniha je vhodná pre mládež od 15 rokov, nájdete ju v odporúčaných vekových kategóriách: knihy pre mládež 13-15 rokov, knihy pre mládež 16+ rokov. Kniha je svojim obsahom a zameraním zaradená v nasledovných žánroch: príbehy pre deti a mládež, knihy o človeku - ľudské, sci-fi knihy, knihy o láske, fantasy knihy. V kníhkupectve s detskými knihami mrkvicka.sk si ju môžete kúpiť za výbornú cenu 12,09 eur.

Čítať viac Čítať menej
Divergencia 3 - Experiment
Divergencia 3 - Experiment